O mnie

O mnie

Z ogromną przyjemnością witam na mojej stronie. Nazywam się Marta Szymańska Sacla i jestem dyplomowanym pedagogiem oraz dietetykiem klinicznym. Moją misją jest przede wszystkim promowanie zdrowego odżywiania i świadomych wyborów.
Niezaprzeczalnym faktem jest, że żywienie ma ogromny wpływ na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu. Podobnie jak Wy wielu rzeczy nie byłam świadoma i nadal nie jestem ale staram się na bieżąco wertować literaturę naukową, aby poszerzać swoją wiedzę i przekazywać ją dalej 🙂 Moja droga jest długa i pełna pomyłek żywieniowych oraz dodatkowych kilogramów wiec większość z Was rozumiem doskonale… Cieszę się i chce byście Wy byli również świadomi, że w dobie Internetu gdzie możemy znaleźć wiele informacji odnośnie żywienia, zdrowia oraz cudownych diet można znaleźć również osoby, które będą obalać mity dietetyczne i walczyć z nierzetelnym przekazem informacji. Sposób żywienia oraz styl życia to czynniki, które mogą spowodować pozytywny lub negatywny wpływ na zdrowie oraz całe życie. Swoją pracę opieram wyłącznie na medycynie opartej na badaniach oraz dowodach naukowych (Evidence Based Medicine). Mam nadzieje, że uda mi się choć trochę wpłynąć na Wasze wybory i zostaniecie ze mną na dłużej 🙂

Nie będę Ci mówić jak masz żyć ale spróbuje pokazać, że można inaczej.

Chcesz zmienić coś w swoim życiu, zrobić coś dla siebie, dla swojego zdrowia ?
mogę Ci w tym pomóc, zapraszam do kontaktu.
Jedyna dieta cud to taka która jest skrojona na miarę jak dobry garnitur!

⇒ Chcesz schudnąć, przytyć lub wprowadzić dietę z powodu choroby (cukrzyca, nadciśnienie, hiperlipidemie, choroby tarczycy, PCOS, choroby układu pokarmowego,układu krążenia, itp). Nie masz na nic ochoty, odczuwasz ciągle zmęczenie lub po prostu chcesz prowadzić zdrowy tryb życia ?

Oferuje:
Profesjonalną dietoterapie
Indywidualne podejście
Jadłospisy zgodne z preferencjami
Edukację żywieniową
Konsultacje, diety i porady dietetyczne